Par mums, īstiem meistariem

"Meistars dienai" - čaklas un meistarīgas rokas Jūsu mājsaimniecībai un uzņēmumam.  Mums, īstiem meistariem, ir visi nepieciešamie instrumenti, pieredze un zināšanas, lai sīkus sadzīviskos un lielus remonta darbus paveiktu ātri un kvalitatīvi. Aiztaupiet galvassāpes un iegūstiet laiku un labi padarītu darbu. Lai visi sadzīviskie un remonta darbi paliek mūsu – īstu, pieredzējušu meistaru - ziņā.

Jūs varat būt pilnīgi droši par mums, par to, ka mēs sakopsim, sagādāsim, saremontēsim vai sataisīsim to, kas nepieciešams Jūsu mājsaimniecībā un uzņēmumā, ar vislabāko attieksmi un kvalitāti. Mēs ar prieku atbrīvosim Jūs ne tikai no sīku remonta darbu veikšanas, bet arī no jebkura sadzīviska pienākuma pildīšanas.

Zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu, norādiet, kādi sadzīves un/vai remonta darbi veicami, un izrunāsim Jūsu vēlmes vai problēmu. Tad mēs ieradīsimies pie Jums norunātajā laikā un ar visiem nepieciešamajiem instrumentiem un materiāliem.

Meistars dienai vai pat tikai vienai stundai vienmēr ir Jūsu rīcībā! Meistars dienai vienmēr Jums būs labākais risinājums sīkiem sadzīviskiem un remonta darbiem.

Mūsu devīze: „Jūs atpūšaties, mēs strādājam Jums un Jūsu vēlmēm!”

„Meistars dienai” aicina uz sadarbību!

Aicinām uz sadarbību viesnīcas, birojus, veikalus, kafejnīcas, bārus, restorānus, valsts un pašvaldību iestādes, kā arī privātpersonas.

Seko mums Facebook