Tālrunis - 28 355 884; e–pasts - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Mūsu kvalificētie meistari uz izsaukumu - santehniķi, elektriķi, krāsotāji, jumiķi un citi meistari - īsā laikā atrisinās Jūsu saimnieciskos un sadzīves jautājumus. Viņi pieslēgs veļas mašīnu, sataisīs santehniku, notīrīs sniegu, saremontēs jumtu, izflīzēs, pieliks aizkaru stangas, nokrāsos logu un durvju ailes, iznesīs vecās mēbeles, atvedīs un uzstādīs jaunas un paveiks daudz ko citu Jūsu saimniecības sakārtošanā. To visu spēj izdarīt mūsu meistari, iejūtoties "vīrs uz stundu" lomā!

Vīrs uz stundu radīs mājīguma un sakārtotības atmosfēru jūsu miteklī! Viņš sniegs kvalitatīvus sadzīves un nelielus remonta darbu pakalpojumus mājvietās un birojos, atrisinās virkni sīku sadzīvisku problēmu. Vīrs uz stundu - tas ir ērts, vienkāršs un drošs risinājums, ja pašu spēkiem – zināšanu, instrumentu vai laika trūkuma dēļ – nespējat tikt galā ar kādu saimniecisku problēmu.

Vīrs uz stundu - mājas lietu meistari visā Latvijā! Uzmanīgi uzklausīsim Jūsu vēlmes un piedāvāsim optimālāko risinājumu, izpildīsim jebkuru steidzamu sīku sadzīves remontu dzīvoklī, mājā vai birojā augstā līmenī. Īstais vīrs uz stundu salabos visu, kas saplīsis, salūzis.

Kad negaidītā brīdī blakus nav instrumentu vai brīvu roku un jūtaties bezspēcīgs, bet kaut kas ir steidzami jāizdara, tad vīrs uz stundu ir gatavs steigties palīgā!

Seko mums Facebook