Mēbeļu salikšanaVeicam visa veida skapju - drēbju skapju, iebūvējamo skapju, - kā arī gultas, bērnu dīvānu, virtuves iekārtu, virtuves skapīšu, sekcijas, galdu salikšanu un/vai izjaukšanu. Uzticiet šo ne tik vienkāršo darbu mūsu meistariem.

Tālr.: 28 355 884; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Mēbeļu salikšana un izjaukšana varētu būt ļoti piņķerīga, laikietilpīga un kaitinoša nodarbe, ja cilvēks to dara izņēmuma kārtā. Ļaujiet mūsu meistariem, kas ir lietpratēji dažādu mēbeļu izjaukšanā un salikšanā, paveikt šos darbus Jūsu vietā.

Ja būs jāsaliek virtuves vai cits pie sienas stiprināms skapītis, tad pēc salikšanas, pieskrūvēsim to arī pie sienas vajadzīgā vietā ar pareiziem stiprinājumiem, precīzi nomērot un stingri piestiprinot.

Ja Jūs pārceļaties uz citu mājvietu vai arī nepieciešams tikai pārvest mēbeles uz citām telpām, tad mēbeles ne tikai izjauksim, bet arī pārvedīsim uz jaunām telpām un saliksim kopā no jauna. Kā arī, lai atjaunotu mēbeļu izskatu un mūžu, nomainīsim tām rokturus un eņģes, ja tas būs nepieciešams.

Seko mums Facebook