Krāsošanas darbiVeicam šādus krāsošanas darbus: logu, durvju, grīdas, griestu, ārsienu jeb fasādes krāsošana, telpu sienu krāsošana, žogu, dārza mēbeļu u.c. virsmu krāsošana.

Tālr.: 28 355 884; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pirms jebkuriem krāsošanas darbiem virsmu rūpīgi sagatavojam konkrētam krāsošanas veidam un tehnoloģijai, t.i., virsmu sagatavojam, vadoties no tā, kāda materiāla ir krāsojamā virsma, kur tā atrodas un kādas funkcijas tā pilda, ar kādām krāsām tā jākrāso.

Pirms iekštelpu sienu krāsošanas darbiem, ja būs nepieciešams, noņemsim kontaktligzdas un no sienām plauktus, demontēsim grīdlīstes, nosegsim mēbeles un grīdas. Pēc krāsošanas darbu pabeigšanas vietu sakārtosim un, kad krāsa būs nožuvusi, visu pieliksim un piemontēsim savā vietā.

Pirms krāsošanas darbiem varam veikalā kopīgi izvēlēties atbilstošāko krāsas toni, jo atkarībā no krāsojamās virsmas materiāla un atrašanās vietas krāsas tonis pēc uzkrāsošanas var mainīties nekā tas ir redzams uz paraugiem.

Ja vēlēsieties, iepazīstināsim ar dažādu krāsošanas tehnoloģiju iespējām, kas krāsojumam piešķir atšķirīgas dekoratīvās tekstūras. Tā varēsiet izvēlēties sev tīkamāko krāsojamās virsmas apdari.

Mums ir visi krāsošanas piederumi visiem krāsošanas veidiem un tehnoloģijām. Droši uzticiet krāsošanas darbus meistariem ar pieredzi un iegūsiet kvalitatīvu, ilgmūžīgu krāsošanas darbu rezultātu.

Seko mums Facebook