1 Remonts Vannas Istaba Sienas Parcelsana 2 Remonts Vannas Istaba Sienas Flizesana 3 Remonts Vannas Istaba Jauna Kanalizacija Un Udensvads 4 Remonts Vannas Istaba Vanna Un Skapitis

Daudz flīžu vannas istabā – praktiski un gaumīgi

Klasiska vannas istaba ar jaunu santehniku, praktisku mērķu vadīti, saimnieki vēlējās flīžu segumu redzēt kā uz grīdas, tā sienām. Izvēloties pareizās flīzes, ar tām var radīt tieši omulīgu noskaņu, pretēji tam, kā varētu likties. Arī šajā vannas istabas interjerā dominē viegli siltie toņi.

Vannas istabas remonta ietvaros tika demontētas sienas telpas paplašināšanai, ierīkots jauns ūdensvads, jauna kanalizācija un elektroinstalācija, arī mainīts jaunās santehnikas (vannas, izlietnes, tualetes) izvietojums pārdomātākai telpas izmantošanai.

Nākamais Tomtex darbs: Vannas istabas renovācija franču gaumē.


Remonts vannas istabā – Tomtex meistari:

  • tālrunis, GSM: 28 355 884
  • e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
  • strādājam: Rīgā, Rīgas reģionā, Rietum-Zemgalē, Kurzemē

Ja vēlaties kvalitatīvu darbu ar garantiju, labu materiālu izvēli, konsultācijas un priekšlikumus risinājumiem, tad jautājiet arī mums par tāmi remontam Jūsu vannas istabā.

Visi pakalpojumi | Mūsu darbu galerija | Tomtex rekvizīti

Seko mums Facebook