Mūsu veiktais dzīvokļa remonts, dzīvokļa pārbūve un dizains dažos fotoattēlos. Esat aicināti uzrunāt mūs, lai varam piedāvāt idejas un tāmi arī Jūsu dzīvokļa pārvērtībām.

1-Vannas-istaba-pirms-remonta 2-Dzivokla-remonts 3-Dzivokla-parbuve 4-Vannas-istabas-remonts 5-Dzivokla-dizains-pec-parbuves 6-Pec-dzivokla-parbuves-un-remonta 7-Dzivokla-dizains-pec-remonta 8-Dzivokla-dizains-pec-remonta-darbiem

Šī dzīvokļa remonts, tajā skaitā dzīvokļa pārbūve un dizains, ir absolūts mūsu veikums. Dzīvokļa remonts tika uzsākts ar vannas istabas pārbūvi, bet, saimniecei redzot pozitīvās pārmaiņas un mūsu pieeju darbam, viņa lūdza dzīvokļa remontu izvērst katrā telpā. Rezultātā saimniece ir priecīga par jauno dzīvokli un mēs – par vēl vienu baudāmu dzīvokļa pārbūves projektu.

Mūsu vienu no darbiem – dzīvokļa pārbūvi, remontu un dizaina izveidi – Jūs varat redzēt šajās fotogrāfijās. Ja arī Jūs interesējaties par dzīvokļa remontu vai pat pārbūvi, esat aicināti uzrunāt mūs, lai varam piedāvāt idejas un tāmi Jūsu dzīvokļa pārvērtībām, - vai tā ir viena istaba, vai viss dzīvoklis.

Attiecībā par šī dzīvokļa dizainu – pieredze dzīvokļu remonta darbos ļauj dzīvokļa dizainu izveidot mums pašiem, uzklausot Jūsu vēlmes un iesakot interesantus risinājumus. Tas līdzīgā gadījumā ļaus Jums ietaupīt līdzekļus par interjera dizainera pakalpojumiem, kuri citkārt būs noderīgi, ja jārealizē sarežģītāks dzīvokļa interjera projekts.

Seko mums Facebook